Biotualetes pārdošana

Šodien Mēs esam ātri attīstošs, mūsdienīgs uzņēmums ar spēcīgu tehnoloģisko bāzi, ekskluzīvu tirdzniecības pārstāvniecību un attīstītu izplatītāju tīklu. specializējas uz autonomu sanitāru sistēmu piegādes: individuālu biotualešu, mobilu tualetes kabīņu, tualetes moduļu pārdošana

Tradicionāli mēs sniedzam pakalpojumus lielākajos pilsētas svētkos: Starptautiskais pludmales volejbola turnīrs, Ūdens – motosporta čempionāts un daudzos citos masveida pasākumos.

Mūsu darbs tiek veikts zem pieredzējušu speciālistu kontroles. Aprīkojums un materiāli ir sertificēti, ir rekomendācijas izmantošanai.

Pakalpojumi                   Pakalpojumi

 

Sanitāri konteineri pēc individuāla pasūtījuma

Piedāvājam dažādus sanitāro konteineru variantus. Sanitāros konteinerus, noņemot sānsienu, var apvienot ne tikai ar biroja tipa vai dzīvojamajiem moduļiem, bet arī ar virtuvēm vai medicīniskajiem pakalpojumiem piemērotajiem moduļiem. .

Šādi var panākt jebkuru vēlamo dzīvojamās un darba telpas modifikāciju. Sanitārie konteineri ir pilnībā aprīkoti un gatavi lietošanai. Pēc pasūtījuma tos var aprīkot ar dušas telpu un tualeti.

Pakalpojumi                        Pakalpojumi

 

Teritoriju uzkopšana

veic teritorijas uzkopšanas un labiekārtošanas darbus, gan dzīvojamo ēku teritorijās, gan uzņēmumu un rūpniecisko ēku teritorijās. Darbi tiek veikti izmantojot gan roku darbu, gan specializētu tehniku atbilstoši sezonai.

speciālisti veiks teritorijas apskati un sagatavos optimālu teritorijas uzkopšanas programmu, ņemot vērā klienta vēlmes un prasības un ievērojot attiecīgās pašvaldības saistošos noteikumus par teritorijas uzkopšanu.

Pakalpojumi

Teritorijas uzkopšanu veic profesionāli darbinieki, izmantojot gan roku darbu, gan atbilstošu tehniku.

Privātuma politika

1. Privātuma politika

Šī “Konfidencialitātes politika” (turpmāk “Politika”) attiecas uz visiem uzņēmuma (Piteco.de) “Piteco” SIA (turpmāk “Mēs”, “Mums”, “Mūs”) “Vietnes” (turpmāk “Vietne”) “Lietotājiem” (tālāk tekstā – “Jūs”, “Jums”, “Jūsu”).
Pirms pasūtījuma veikšanas uzmanīgi izlasiet Politiku. Laika gaitā mēs varam ieviest izmaiņas politikā, lūdzu, pārlasiet to pirms atkārtotas pirkumu veikšanas.

Saskaņā ar vispārējiem datu aizsardzības noteikumiem personas dati ir jebkāda informācija, ko var izmantot, lai identificētu personu, kā arī jebkāda informācija par personu, kura jau ir identificēta. Izmantojot mūsu vietnes pakalpojumus, Jūs sniedzat mums savus personas datus, tiesības apstrādāt un izmantot tos saskaņā ar noteikumiem, kas izklāstīti Konfidencialitātes politikā un “Lietošanas noteikumos” (turpmāk “Noteikumi”).

Mēs apņemamies aizsargāt mūsu klientu un vietnes apmeklētāju, tostarp Jūsu, privātumu un drošību.
Izmantojot mūsu vietnes pakalpojumus Jūs izstrādāt mums uzticēšanos. Mēs to pilnībā novērtējam un cienām Jūsu datu privātuma un konfidencialitātes nozīmīgumu.
Mēs ievērojam personas datu minimizēšanas principu – mēs nepieprasām, neapkopojam un neapstrādājam personas datus, kas nav nepieciešami, lai sasniegtu mērķi – iegādāties preces, pakalpojumus vai saņemt informāciju.
Mēs cienām Jūsu privātumu un darām visu iespējamo lai uzglabātu Jūsu personas datus drošībā.
Mēs nepieļaujam nevēlamu vēstuļu nosūtīšanu un nekādā gadījumā nepieļausim jebkādu Jūsu personīgo datu (vārds, adrese, e-pasta adrese utt.) pārdošanu, iznomāšanu vai nodošanu trešajām personām.
Informāciju trešajām personām var izpaust tikai, pamatojoties uz likumīga pieprasījuma, līguma vai ar Jūsu piekrišanas saņemšanu, piemēram, noformējot pirkumu līzingā.

Jūs esat atbildīgs par informācijas patiesumu, veicot pasūtījumu vai sazinoties ar klientu atbalsta dienestu. Jūs apliecināt, ka Jūs neesat jaunāks par 16 gadiem, kā arī apņematies neveikt nekādas darbības, kas vērstas pret vietnes drošību.
Mēs neesam atbildīgi par nepareiziem, nepilnīgiem vai kļūdainiem Jūsu sniegtajiem datiem.
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni un / vai iegādājoties preces un / vai pakalpojumus, Jūs apliecināt, ka Jūs saprotat politiku, un Jūs piekrītat sekot izmaiņām tajā.

Ja Jūs nepiekrītat šai politikai vai atsevišķām tajā ietvertām definīcijām, lūdzu, neizmantojiet mūsu vietnes pakalpojumus.

2. Kādus datus mēs apkopojam un apstrādājam

Veicot pirkumu vai sazinoties ar klientu atbalsta dienestu, Jūs sniedzat mums savu personīgo informāciju. Veicot pirkumu, personas datu iesniegšana ir obligāta, jo bez tā Jūs nevarēsiet pirkumu veikt.

Mēs apkopojam un uzglabājam šādus datus:
– klienta vārds un uzvārds;
– tālruņa numurs;
– e-pasta adrese;
– preču vai pakalpojumu piegādes adrese.

Mēs apkopojam, taču neuzglabājam šādus datus:
– personas datus, kas nepieciešami, lai reģistrētu pirkumu līzingā.

Mēs apstrādājam, taču neuzglabājam šādus bezpersoniskos datus:
– sīkdatnes.

Privāto informāciju izmanto tikai, lai nodrošinātu pilnvērtīgu pakalpojumu sniegšanu un saziņai ar klientiem.

Mēs varam saņemt Jūsu personīgo informāciju tikai no Jums un tikai tad, ja Jūs izmantojat mūsu vietnes pakalojumus, piemēram: pasūtījumu reģistrāciju, sazināties ar klientu atbalstu, izmantojot atsauksmju veidlapu vai e-pastu.

3. Maksājuma informācija

Maksājot par precēm un pakalpojumiem, ko sniedz Piteco.de vietne, mēs varam apkopot un apstrādāt šādu informāciju:
– Jūsu bankas konta numurs;
– bankas iestādes nosaukums;
– Jūsu tālruņa numurs;
– e-pasta adrese.

Informāciju par Jūsu bankas norēķinu karti mēs nesaņemam un tā netiek apstrādāta.

4 Kādeļ mēs apkopojam Jūsu datus

Mēs izmantojam informāciju, ko apkopojam par Jums, lai:
– pārdodu mūsu preces un pakalpojumus;
– pareizi apstrādātu un piegādātu Jūsu pasūtījumu;
– nodrošinātu garantijas un pēc garantijas atbalstu;
– atbildētu uz Jūsu jautājumiem un sniegt Jums informāciju;
– nodrošināt Jums personalizētu piekļuvi mūsu vietnei;
– pārvaldītu Jūsu kontu, ja Jums tāds mūsu vietnē ir;
– sagatavotu anonīmu statistiku par vietnes izmantošanu.

5. Cik ilgi mēs uzglabājam Jūsu datus

Klienta personisko informāciju mēs glabājam 10 gadus:
– lai nodrošinātu iegādāto preci ar garantijas un pēc garantijas atbalstu;
– lai sazinātos ar Jums par pieprasījumu;
– grāmatvedībai;
– lai pārvaldītu Jūsu iestatījumus un tiesības.

Pēc 10 gadu termiņa beigām, personas dati tiks iznīcināti, ja Jūs nepieprasīsiet savu datu dzēšanu, izmantojot vietni, vai arī personīgi ierodoties SIA ” Piteco ” (Piteco.de) birojā (ar personu apliecinošu dokumentu) šajā periodā.

Līzinga līguma noformēšanai nepieciešamie personiskie dati tiek nodoti līzinga uzņēmuma serveriem šifrētā formā, izmantojot SSL standartu, un pēc tam, kad pasūtījums apstrādāts tie tiek dzēsti un uzņēmums piteco.de tos nesaglabā, izņemot datus, kas saistībā ar maksājumu apstrādi par pasūtījuma apmaksu attiecas uz grāmatvedības uzskaiti.

6. Kā tiek organizēta datu aizsardzība

Mūsu vietne tiek glabāta vienā no uzticamākajiem datu centriem pasaulē.
Lai aizsargātu Jūsu personīgos datus, mēs izmantojam visas mūsu pakalpojumu sniedzēja iespējas, tostarp pastāvīgu fizisko aizsardzību pret nesankcionētu piekļuvi un šifrēšanu visas diennakts garumā.

Mūsu vietnes drošība nodrošināta izmantojot šādus, kā arī citus, līdzekļus:
– datu pārraides šifrēšana, izmantojot SSL standartu;
– personīgie dati tiek glabāti serveros šifrētā veidā;
– Jūsu personīgie dati automātiski tiek padarīti anonīmi pēc pasūtījuma pabeigšanas (piegādes, anulēšanas vai atgriešanas);
– piekļuve personiskajai informācijai un datiem ir ierobežota un iespējama vien izraudzītiem un pilnvarotiem ” Piteco ” SIA (piteco.de) darbiniekiem, lietojot 2FA (Divu faktoru autentifikācijas) un SSH privāto atslēgu autentifikāciju;
– datu centru darbiniekiem nav fiziskas un / vai attālinātas piekļuves mūsu vietnes serveriem;
– objekta diennakts fiziskā apsardze un pastāvošie iekļūšanas ierobežojumi;
– datu apstrādes centra diennakts videonovērošana;
– biometrisko ieejas kontroli ar divfaktoru autentifikāciju.

7. Datu nodošana trešajām personām

Jūsu datus var tikt nodot trešajai personai – līzinga sabiedrībai tikai tajos gadījumos, ja Jūs vēlaties izmantot līzinga sabiedrības pakalpojumus, noformējot pasūtījumu un aizpildot atbilstošu veidlapu mūsu vietnē.

Trešās personas var būt arī datu centri, atbalsta pakalpojumi, piegādes pakalpojumi, mākoņu glabāšanas pakalpojumu pārstāvji utt. Personīgo datu apstrādātāji, kas palīdz mums sniegt Jums pakalpojumus. Jebkurā gadījumā apstrādātājiem tiek tiek nodots tikai tāds datu apjoms, kas nepieciešams konkrēta uzdevuma izpildei vai konkrēta pakalpojuma sniegšanai. Ar mums saistītās trešās personas, var apstrādāt Jūsu personas datus tikai noteiktajiem uzdevumiem un tos nevar izmantot citiem mērķiem vai nodot citām personām bez mūsu piekrišanas. Apstrādātāji nodrošina Jūsu personas datu aizsardzību saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un rakstisku vienošanos ar ” Piteco ” SIA (piteco.de).

Personas dati var tikt nodoti kompetentajām valsts varas un pārvaldes iestādēm, tostarp tiesībsargājošajām iestādēm, piemēram, policijai vai citām uzraudzības iestādēm, bet tikai nepieciešamības gadījumā un saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto tiesisko kārtību.

8. Datu nodošana trešajām personām

Piteco.de nenodod personīgo informāciju un citus datus trešajām personām.
Personīgo un citu lietotāju datu izsniegšana tiek veikta tikai, pamatojoties uz likumīgu pieprasījumu.

9. Sīkfailu politika

Sīkdatnes ir nelieli informācijas fragmenti, kurus vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, vietnes apmeklējuma laikā.
Tas ļauj serverim apkopot informāciju no pārlūka, tādēļ, atgriežoties vietnē, Jums nav atkārtoti jāievada dati.
Jūs varat uzzināt vairāk par to, kā sīkdatnes darbojas vietnē www.cookiecentral.com

10. Kā mēs izmantojam sīkdatnes

Mēs izmantojam sesiju un pastāvīgos sīkfailus, lai:
– uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti;
– atpazītu jaunus vai esošos klientus;
– atcerētos Jūsu preferenču iestatījumus, piemēram, iestatījumus preču saraksta atainošanai;
– atcerētos, vai Jūs jau esat atbildējis uz uznirstošo logu jautājumiem (neprasīt, lai Jūs to darītu vēlreiz);
– atcerētos, vai Jūs piekrītat (vai ne) izmantot mūsu sīkdatnes mūsu vietnē;
– nosūtītu Jums reklāmas ziņas, kas vislabāk atbilst Jūsu interesēm;
– savāktu uzticamu informāciju par Vietnes lietošanu, kas ļaus mums novērtēt, cik labi vietne atbilst lietotāju vajadzībām un veikt nepieciešamos uzlabojumus;
– analizētu, kuras lapas Jūs apmeklējat un kādus lietotāja konfidencialitātes rīkus Jūs izmantojat.

Ieslēgtas sīkdatnes nav obligāti nepieciešamas vietnes pamatfunkcijām, taču tās nodrošinās Jums labāku pieredzi, vietni izmantojot.
Tomēr Jūs jebkurā laikā varat dzēst vai bloķēt sīkfailus. Tādā gadījumā dažas šīs vietnes funkcijas nevarēs pareizi darboties.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai identificētu Jūs personīgi, un apkopotie dati tiek glabāti mūsu uzraudzībā.
Sīkfailus neizmanto citiem mērķiem, izņemot šeit minētos.

11. Lietotāja tiesības

Normatīvie akti par personas datu aizsardzību, tai skaitā Vispārīgā datu aizsardzības regula dod Jums virkni tiesību, savukārt, mums jānodrošina Jums iespēju tās izmantot.

– Jums ir tiesības pieprasīt Jūsu personiskās informācijas kopiju, lai pārbaudītu uzglabātās informācijas precizitāti un / vai labotu vai atjauninātu šos datus;
– jebkurā laikā Jūs varat atteikties saņemt e-pastus, nosūtot paziņojumu uz info@ piteco.de vai izmantojot saiti elektroniskajās vēstulēs;
– gadījumos, kad Jūsu dati tiek apstrādāti ar Jūsu piekrišanu, Jums ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu, kas kalpo par pamatu datu apstrādes izbeigšanai;
– Jums ir tiesības saņemt Jūsu datu apstrādes apstiprinājumu, tiesības pārskatīt apstrādātos datus, iegūt informāciju par apstrādes mērķiem, apstrādes periodu, datu saņemšanas avotiem, to nozīmi un Jums no tā izrietošajām sekām;
– Jūs varat pieprasīt, lai Jūsu personiskā informācija tiktu pilnībā izdzēsta (ja tas nav pretrunā ar Latvijas Republikas likumdošanu).

Lai aizsargātu Jūsu konfidencialitāti un drošību, mēs veiksim atbilstošus pasākumus, lai pārbaudītu Jūsu identitāti, pirms sniegt Jūsu pieprasīto informāciju par saviem personīgajiem datiem. Šim nolūkam mēs varam lūgt Jūs iesniegt personu apliecinošu dokumentu un / vai personīgi apmeklēt mūsu biroju. Ja Jūs nevarat pierādīt savu identitāti, mēs varam noraidīt Jūsu pieteikumu.
Mēs izmantosim visus komerciāli saprātīgos centienus, lai 30 dienu laikā pēc Jūsu piekļuves pieprasījuma saņemšanas nodrošinātu likumam atbilstošu piekļuvi Jūsu personiskajai informācijai, kuru mēs uzglabājam.

Jums ir jāsaprot un jāpieņem riski, kas saistīti ar Jūsu personisko datu dzēšanu, piemēram:
– nespēja mums identificēt Jūs kā klientu, ja sazināties ar klientu un garantijas atbalsta dienestu;
– grūtības vai nespēja identificētu Jūsu pirkumu, gadījumā ja vēršaties garantijas apkalpošanas centrā;
– sarežģījumi vai pilnīga niepējamība atgūt pirkuma dokumentus to pazaudēšanas gadījumā;
– un citi riski.

12. Kas ir atbildīgs par Jūsu datu apstrādi

Datu pārvaldnieks un persona, kas atbildīga par personīgo datu apstrādi, ir ” Piteco ” SIA (Piteco.de), 40103174460, Zasas iela 2, Rīga LV1063
Ja Jums rodas jebkādi jautājumi par Jūsu personīgo datu apstrādi, varat rakstīt uz e-pastu info@piteco.de

Gadījumā ja Jums ir pretenzijas par personīgo datu apstrādi mūsu uzņēmumā, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Valsts datu inspekcijā.

13. Izmaiņas politikā

Mēs regulāri pārskatām mūsu konfidencialitātes politiku. Visas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā.
Šī konfidencialitātes politika stājās spēkā un pēdējoreiz tika atjaunināta 2018. gada 23. maijā.

Garantija un atteikuma tiesības

Piteco.de interneta veikalā piedāvātajām precēm tiek nodrošināta preces ražotāja garantija.

Visām Pārdevēja pārdotajām precēm, tās iegādājoties fiziskām personām, tiek nodrošināta ražotāja noteiktā garantija Latvijas Republikas normatīvajos aktos paredzētajā kārtībā, ja tiek ievērota preces lietošanas instrukcija. Juridiskām personām tiek nodrošināta pārdevēja vai ražotāja noteiktā garantija.

Nododot preci garantijas remontam, Pircējam klāt precei jāpievieno Pārdevēja izsniegts garantijas apliecinājums, pirkuma čeks vai pavadzīme, norādot preces defektu vai tā izpausmes. Garantijas apliecinošs dokuments ir spēkā tikai tad, ja tajā pareizi un skaidri norādīti un saskatāmi preces dati, pārdošanas datums, garantijas termiņš, skaidri saskatāms Pārdevēja zīmoga nospiedums, Pārdevēja un Pircēja paraksti. Aizliegts veikt jebkādas izmaiņas, izdzēst vai pārrakstīt garantijas apliecinājumā norādītos datus, jo šādā gadījumā talons tiek atzīts pār spēkā neesošu.

Lai saņemtu ražotāja garantijas pakalpojumu, Pircējam nepieciešams nogādāt preci uz garantijas talonā noradīto servisa centru vai uz kādu no (Piteco.de) SIA ” Piteco ” tirdzniecības vietām. Garantijas noteikumi neparedz preces aizvietošanu garantijas remonta laikā.

Izdevumus, kas saistīti ar preces transportēšanu, sedz Pircējs. Garantija ir spēkā atbilstoši, kā to ir noteicis preces ražotājs preces garantijas noteikumos.

Ja Pircējs ir patērētājs Patērētāju tiesību likuma izpratnē, Pircējs ir tiesīgs pieteikt prasījumu Pārdevējam par preces neatbilstību līguma noteikumiem Patērētāju tiesību aizsardzības likumā noteiktajā kārtībā un termiņos.

Bezmaksas garantijas remonts netiek nodrošināts, ja iekārtas bojājums radies ražotāju noteikumiem neatbilstošas ekspluatācijas rezultātā, un ja nepieciešama citu defektu novēršana, kas neietilpst ražotāja garantijas remonta ietvaros un ir radušies Pircēja vainas dēļ.

Precēm garantijas saistības netiek piemērotas, uz preces trūkumiem, kas radušies preču nolietojuma, apzinātu bojājumu, nolaidības, neatbilstošu darba apstākļu, vai ja nav saglabāta preces pirkšanas dokumentācija (apliecinājumi) vai ir bojāta vai noplēsta informācija, kas izvietota uz preces ražotāja uzlīmē, vai mehānisku bojājumu gadījumos, vai ir bojājumi, kurus izraisījusi stihija, ugunsgrēks, sadzīves faktori, nejauši ārējie faktori, vai preci ir bojājis šķidrums, putekļi vai svešķermeņi, vai bojājumi radušies paaugstināta (neatbilstoša) barošanas sprieguma iedarbības rezultātā, vai prece tikusi atvērta, labota, vai tai veiktas izmaiņas Pārdevēja vai ražotāja neautorizētā servisa centrā vai preces bojājumus, ir izraisījusi nestandarta un/vai nekvalitatīvu izlietojamo materiālu, rezerves daļu, komplektējošo materiālu, piederumu (aksesuāru) lietošana, vai nav ievērota preču lietošanas instrukcija vai tml. gadījumos.

Garantija neattiecas uz izlietojamiem materiāliem, piederumu komplektiem, aksesuāriem.

Atteikuma tiesības

Pircējs var izmantot atteikuma tiesības un četrpadsmit (14) dienu laikā atteikties no Piteco.de interneta veikalā iegādātās preces, un atgriezt to atpakaļ Pārdevējam.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņu skaita no dienas, kad Pircējs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru ir norādījis Pircējs, kā preces saņēmēju, ir ieguvusi preci valdījumā.

Pircējam ir jāinformē Pārdevēju par lēmumu atteikties no Līguma pirms atteikuma termiņa beigām, nosūtot Pārdevējam jebkādu citu nepārprotamu paziņojumu par lēmumu atteikties no Līguma. Pircējs elektroniski aizpildīto atteikuma veidlapu vai kādu citu nepārprotamu paziņojumu par atteikumu var nosūtīt uz e-pastu: info@piteco.de vai iesniegt Pārdevēja tirdzniecības vietā ( Zasas iela 2 Rīga LV 1063).

Ja Pircējs neizmanto standarta atteikuma veidlapas paraugu, paziņojumā par atteikuma tiesību izmantošanu Pircējs norāda informāciju par
pasūtījuma veikšanas datumu, datumu, kad prece tika iegūta valdījumā, Pircēja vārdu un uzvārdu, precīzu preces nosaukumu.

Pircējs nodod preci atpakaļ Pārdevējam ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā pēc tam, kad nosūtījis Pārdevējam atteikuma veidlapu vai paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu.

Pārdevējs 14 (četrpadsmit) dienu laikā no dienas, kad saņēmis Pircēja paziņojumu par lēmumu atkāpties no Līguma un pēc tam, kad ir saņēmis atpakaļ preci, atmaksā Pircējam viņa samaksāto naudas summu pa preci. Pārdevējs minēto naudas summu atmaksā, izmantojot tāda paša veida maksāšanas līdzekli, kādu izmantoja Pircējs, izņemot gadījumus, kad Pircējs un Pārdevējs ir vienojušies citādi.

Pārdevējs ir tiesīgs aizturēt Pircēja samaksātās naudas summas atmaksu līdz brīdim, kad Pārdevējs ir saņēmis preci vai Pircējs iesniedzis Pārdevējam apliecinājumu par to, ka prece ir nosūtīta atpakaļ.

Ja Pircējs ir skaidri izteicis vēlēšanos izmantot piegādes veidu, kas nav Pārdevēja piedāvātais lētākais standarta piegādes veids, Pārdevējam nav pienākuma atmaksāt Pircējam piegādes papildu izdevumus.
Pircēja tiešos izdevumus, kas saistīti ar preces atgriešanu, sedz Pircējs.
Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu visā atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Izmantojot atteikuma tiesības, Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības jebkāda veida samazināšanos, ja prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tajā skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašību vai darbības noskaidrošanai.
Atteikuma tiesību realizēšanas termiņā, Pircējam ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas ir nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes tirdzniecības vietā). Precēm ir jābūt nesabojātām, nezaudējušām sākotnējo izskatu (nenoņemtas un nesabojātas etiķetes, nenoplēstas aizsardzības plēves u.c.) un nelietotām. Ja prece nav pilnā komplektācijā vai nav oriģinālajā iepakojumā, vai preces iepakojums ir būtiski bojāts (izņemot gadījumu, kad nav iespējams atvērt iepakojumu, to nesabojājot), vai prece ir bojāta, Pārdevējam ir tiesības samazināt preces vērtību proporcionāli preces nolietojumam vai nepieņemt preci. Proporcionālo summu aprēķina, pamatojoties uz pirkuma maksu, ko Pircējs ir samaksājis par preci. Par preces vērtības samazināšanu Pārdevējs informē Pircēju, nosūtot paziņojumu uz pasūtījumā norādīto e-pasta adresi.
Pircējs atgriež preci Pārdevējam tās oriģinālajā iepakojumā, tādā pašā komplektācijā, kādā tā tika saņemta, kopā ar preces pavaddokumentiem – garantijas talonu (ja tāds tika izsniegts), lietošanas instrukciju un citiem ar preci saistītajiem dokumentiem.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

· preces vai pakalpojuma cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras Pārdevējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikuma tiesību termiņā;

· prece tiek izgatavota pēc Pircēja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta;

· prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;

· Pircējs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ;

· prece tās īpašību dēļ pēc piegādes ir neatgriezeniski sajaukusies ar citām lietām;

· Pircējs ir pieprasījis Pārdevējam ierasties un veikt steidzamus remontdarbus vai tehniskās apkopes darbus. Ja Pārdevējs, ierodoties pie Pircēja, piegādā preces, kas nav nepieciešamās rezerves daļas, lai veiktu remontdarbus vai tehniskās apkopes darbus, atteikuma tiesības ir piemērojamas minētajām papildus precēm.