Mūsu inovatīvā, visā pasaulē atzinību guvušā aprīkojuma un risinājumu izstrāde balstās uz starptautiska līdera kompetenci un pieredzi, turklāt mēs iesaistām pilnveidē arī mūsu klientus.

Nepārtraukta metožu, materiālu un prasmju attīstīšana katrā darbības virzienā ļauj stāties pretī izaicinājumiem, ko izvirza mūsu daudzveidīgās darbības jomas. Piteco darbība ir virzīta uz efektīviem un ļoti produktīviem risinājumiem, lai neatkarīgi no tirgus, daļas ne vien apmierinātu klientu prasības, bet pat pārspētu tās.

 

Par produktiem

Mūsdienās kūdras tualetes ir kļuvušas par neatņemamu ārpilsētas dzīves sastāvdaļu. Vēl pirms 8-10 gadiem kompostējošās tualetes bija retums, nerunājot par to, ka varētu iegādāties tās, lai lietotu vasarnīcā vai ārpilsētas mājā. Tomēr, laika gaitā cilvēki ir novērtējuši kūdras tualetes ērtību un ekoloģisko lietošanu, tāpēc, šodien iegādāties tualeti nesagādā nekādas grūtības. Tagad mēs Jums piedāvājam plašu kūdras tualešu klāstu, kurā ir ņemts vērā: izdevīga “cenas-kvalitātes” attiecība, kompleksi inženierijas risinājumi maksimālai ērtībai un vienkāršai lietošanai, higiēniskums un ekoloģiskums. Mūsu biotualešu raksturīgā īpašība ir to autonomija – tualetei nav nepieciešams kanalizācijas un ūdens apgādes sistēmas pieslēgums.

Par vēl vienu priekšrocību varam nosaukt moderno dizainu un augstvērtīgos materiālus, no kuriem tualetes ir izgatavotas. Jebkura biotualete no mūsu piedāvātā klāsta lieliski iederēsies Jūsu ārpilsētas mājā. Tai ir vienkārša montāža un kopšana, kā arī īpaši izstrādāta ventilācijas sistēma, automātiskas vērtnes un augstas efektivitātes kūdras kompozīcijas izkaisīšanas sistēma padarīs tualetes klātbūtni Jūsu mājā nemanāmu.

 

Mūsu vērtības

Klienti runā, mēs klausāmies – klienta viedoklis vienmēr būs mūsu stratēģisko plānu un darbību virzītājspēks. Lai īstenotu šo vērtību, mēs uzklausām ikkatru atsauksmi, nemitīgi cenšamies izzināt klienta vēlmes un meklējam unikālas klientu apkalpošanas pieejas.

Uzvar vislabākā komanda – mūsu visvērtīgākais resurss ir uz darbu komandā orientēti un ieinteresēti kolēģi, tāpēc mēs dedzīgi cenšamies piesaistīt, izglītot un paturēt vislabākos. Šo vērtību mēs īstenojam trīs soļos.

  1. Īstās komandas izveide– mēs iesaistām darbā vispiemērotākos darbiniekus.
  2. Atbilstošas vides radīšana– mēs gādājam, lai vadītāji radītu tādu vidi, kurā ikviens ir motivēts dot savu artavu.
  3. Uzvaras gūšana– īstie cilvēki un īstā vide – lūk, galvenais uzvaras priekšnosacījums!

Nepārtraukta pilnveide (Kaizen) ir mūsu dzīvesveids – izvirzīt progresīvus mērķus, katru dienu eksperimentēt un mācīties, likvidēt darba procesā visu lieko, līdzināties vislabākajiem un pēc tam tos pārspēt.

Inovācija nosaka mūsu nākotni – katra darbinieka un visas organizācijas radošums veicina progresīvas idejas par tehnoloģijām, produktiem, risinājumiem un procesiem. Šo vērtību mēs īstenojam, nodrošinot klientiem diferencētus risinājumus, radot produktus un pakalpojumus, kas uzlabo dzīves kvalitāti un vidi, domājot radoši un izprotot inovācijas nozīmību.

 

Mēs piesaistām akcionārus ar rezultatīvu darbību – lai pastāvīgi piesaistītu un noturētu lojālus akcionārus, mums jānodrošina savā kategorijā vislabākie peļņas, kapitāla apgrozījuma un naudas plūsmas rādītāji. Šo vērtību mēs īstenojam, izvirzot drosmīgus, tomēr reālus un novērtējamus uzdevumus un konsekventi sasniedzot mērķus.

Lai gūtu panākumus klientu, darbinieku, akcionāru un sabiedrības labā, nepieciešama mērķtiecība, apņēmība un mūsu vērtību īstenošana. Mūsu vīzija un vērtības palīdz mums pieņemt stratēģiskus lēmumus, pārvaldīt resursus un ik dienu sasniegt vislabākos rezultātus savā kategorijā.